Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek Gospodarze
0 : 1
0 2P 0
0 1P 1
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec Goście

Bramki

Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek
UMKS Ostrowia Ostrówek (Ostrówek 115)
90'
Widzów: 50
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec

Kary

Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek
73'
Nieznany zawodnik
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec

Skład wyjściowy

Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek
Brak danych
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec


Skład rezerwowy

Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek
Brak dodanych rezerwowych
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec

Sztab szkoleniowy

Ostrowia Ostrówek
Ostrowia Ostrówek
Brak zawodników
Hetman Rusiec
Hetman Rusiec
Imię i nazwisko
Mariusz Studziński Trener
Przemysław Brzezowski Kierownik drużyny

Relacja z meczu

Autor:

Kobe

Utworzono:

22.05.2019

Sezon zmierza ku końcowi, więc każde kolejne spotkanie staje się tym najważniejszym. Nie inaczej było w ubiegłą niedzielę, kiedy to udaliśmy się na boisko przedostatniej przed tą kolejką drużyny ligi - Ostrowii Ostrówek. Pokłosiem tak niskiej pozycji naszego rywala jest fatalna jesień, kiedy to drużyna z Ostrówka zdobyła zaledwie 3 punkty w stosunku do 15 punktów w dziesięciu wiosennych meczach, co plasuje ich w środku stawki tabeli za samą rundę wiosenną. Mecz więc na pewno nie zapowiadał się na tak łatwy, na jaki wskazywała tabela. Dodatkowo, przystąpiliśmy do spotkania osłabieni absencją trzech naszych mocnych ogniw - Andrzeja Koziary, Jakuba Matusiaka i Pawła Matyni. Od początku meczu wystąpił zatem po raz pierwszy wspólnie duet środkowych obrońców Marek Kozioł - Damian Michalak.

Mecz od początku zgodnie z oczekiwaniami był dosyć trudny. Oprócz oporu ze strony rywali, wymagające były również same warunki - palące słońce oraz suche i nieskoszone boisko nie sprzyjały budowaniu szybkich akcji. Mecz więc toczył się w zasadzie próbami konstruowania ataków pozycyjnych, a gospodarze starali się zagrozić nam głównie stałymi fragmentami gry, jednak ich próby kończyły się albo niecelnymi strzałami, albo uderzeniami w środek bramki strzeżonej przez Konrada Bednarka. Po pół godzinie gry i kolejnej próbie wyprowadzenia przez nas piłki od tyłu, długim i dokładnym zagraniem z linii obrony popisał się Michalak, piłkę na klatkę przyjął Łukasz Kołodziej gubiąc tym samym rywala znajdującego się na jego plecach i uderzył mocno po długim słupku zdobywając swoją dwunastą bramkę dla Hetmana tej wiosny. Prowadzimy 1:0! Po tej bramce to my byliśmy bliżej kolejnego trafienia, ale nie udało nam się zamknąć skutecznie dwóch składnych akcji. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to w zasadzie już głównie gra w środku pola - my już nie bardzo chyba chcieliśmy forsować tempo, a gospodarze nie bardzo potrafili zbliżyć się do naszej bramki, znów zagrażając głównie ze stałych fragmentów. Aczkolwiek najlepszą ich szansą był strzał z przewrotki zza pola karnego jednego z zawodników, który jednak udało się przenieść Bednarkowi nad poprzeczką. My mieliśmy co najmniej dwie dogodne sytuacje - najpierw po świetnej zespołowej akcji prawą stroną zbyt lekko uderzył Łukasz Mielczarek, a później niewiele brakło Kołodziejowi by po indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska zdobył swoją drugą bramkę. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i wywozimy po trudnym meczu trzy punkty z Ostrówka. Punkty tym bardziej cenne, że było to bodaj nasze najsłabsze spotkanie w tej rundzie, a jeden z gospodarzy potwierdził, że ich najlepsze - sztuką jest, aby i takie mecze wygrywać!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?