Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
2:1
LKS Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce
2:1
MKS Jutrzenka Warta
GLKS Strzelce Wielkie
2:1
LZS Brąszewice
WKS Wieluń
4:0
LKS Zapole
MULKS Łask
3:0
KS Chojne
GLKS Warta Osjaków
1:4
MLKS Konopnica
Piast Błaszki
0:3
Pogoń Zduńska Wola
LKS Słowian Dworszowice
1:0
MKS Zduńska Wola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zduńska Wola
7:1
Unia Sulmierzyce
WKS Wieluń
5:1
GLKS Warta Osjaków
KS Chojne
1:0
LKS Słowian Dworszowice
LKS Czarni Rząśnia
2:2
Piast Błaszki
MLKS Konopnica
5:0
Klub Sportowy Karsznice
Pogoń Zduńska Wola
3:1
MULKS Łask
MKS Jutrzenka Warta
4:0
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Zapole
3:2
LZS Brąszewice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:1
WKS Wieluń
GLKS Warta Osjaków
0:1
LKS Zapole
Unia Sulmierzyce
3:2
KS Chojne
GLKS Strzelce Wielkie
0:8
MKS Zduńska Wola
MULKS Łask
2:1
LKS Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice
3:4
MKS Jutrzenka Warta
Piast Błaszki
3:2
MLKS Konopnica
LKS Słowian Dworszowice
0:4
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
2:0
GLKS Warta Osjaków
MLKS Konopnica
0:1
MULKS Łask
MKS Zduńska Wola
4:0
LZS Brąszewice
WKS Wieluń
0:2
Piast Błaszki
Pogoń Zduńska Wola
1:0
Unia Sulmierzyce
LKS Czarni Rząśnia
8:2
LKS Słowian Dworszowice
KS Chojne
2:2
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Zapole
0:4
MKS Jutrzenka Warta
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:2
LKS Zapole
Unia Sulmierzyce
0:2
LKS Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie
1:4
Pogoń Zduńska Wola
MULKS Łask
0:3
WKS Wieluń
LZS Brąszewice
4:0
KS Chojne
Piast Błaszki
2:2
GLKS Warta Osjaków
LKS Słowian Dworszowice
0:5
MLKS Konopnica
MKS Jutrzenka Warta
1:0
MKS Zduńska Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Rząśnia
2:0
GLKS Strzelce Wielkie
Klub Sportowy Karsznice
3:2
Piast Błaszki
WKS Wieluń
5:0
LKS Słowian Dworszowice
Pogoń Zduńska Wola
5:2
LZS Brąszewice
MLKS Konopnica
4:1
Unia Sulmierzyce
KS Chojne
1:7
MKS Jutrzenka Warta
GLKS Warta Osjaków
0:3
MULKS Łask
LKS Zapole
2:5
MKS Zduńska Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
2:0
WKS Wieluń
GLKS Strzelce Wielkie
2:4
MLKS Konopnica
MKS Zduńska Wola
1:0
KS Chojne
LZS Brąszewice
1:0
LKS Czarni Rząśnia
Piast Błaszki
5:0
LKS Zapole
MKS Jutrzenka Warta
0:0
Pogoń Zduńska Wola
LKS Słowian Dworszowice
2:3
GLKS Warta Osjaków
MULKS Łask
2:1
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
2:1
LKS Słowian Dworszowice
WKS Wieluń
5:0
GLKS Strzelce Wielkie
Pogoń Zduńska Wola
1:1
MKS Zduńska Wola
LKS Czarni Rząśnia
2:2
MKS Jutrzenka Warta
GLKS Warta Osjaków
1:2
Unia Sulmierzyce
MLKS Konopnica
1:2
LZS Brąszewice
Piast Błaszki
1:1
MULKS Łask
LKS Zapole
3:5
KS Chojne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Strzelce Wielkie
2:3
GLKS Warta Osjaków
KS Chojne
3:5
Pogoń Zduńska Wola
MKS Jutrzenka Warta
0:1
MLKS Konopnica
LZS Brąszewice
1:1
WKS Wieluń
MKS Zduńska Wola
0:2
LKS Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce
2:0
Klub Sportowy Karsznice
LKS Słowian Dworszowice
2:6
Piast Błaszki
MULKS Łask
5:1
LKS Zapole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Konopnica
0:0
MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń
3:2
MKS Jutrzenka Warta
Klub Sportowy Karsznice
2:1
GLKS Strzelce Wielkie
MULKS Łask
6:1
LKS Słowian Dworszowice
LKS Czarni Rząśnia
3:0
KS Chojne
Piast Błaszki
1:1
Unia Sulmierzyce
GLKS Warta Osjaków
0:2
LZS Brąszewice
LKS Zapole
0:7
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:0
MULKS Łask
LZS Brąszewice
4:0
Klub Sportowy Karsznice
GLKS Strzelce Wielkie
1:3
Piast Błaszki
MKS Jutrzenka Warta
7:0
GLKS Warta Osjaków
MKS Zduńska Wola
2:0
WKS Wieluń
Pogoń Zduńska Wola
2:1
LKS Czarni Rząśnia
KS Chojne
0:1
MLKS Konopnica
LKS Słowian Dworszowice
3:1
LKS Zapole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Konopnica
1:1
Pogoń Zduńska Wola
MULKS Łask
3:0
GLKS Strzelce Wielkie
WKS Wieluń
1:1
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
2:3
MKS Jutrzenka Warta
GLKS Warta Osjaków
0:1
MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki
1:2
LZS Brąszewice
LKS Zapole
0:7
LKS Czarni Rząśnia
LKS Słowian Dworszowice
2:0
Unia Sulmierzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
5:1
LKS Zapole
GLKS Strzelce Wielkie
4:4
LKS Słowian Dworszowice
MKS Zduńska Wola
4:0
Klub Sportowy Karsznice
LKS Czarni Rząśnia
1:1
MLKS Konopnica
LZS Brąszewice
3:0
MULKS Łask
Pogoń Zduńska Wola
2:0
WKS Wieluń
MKS Jutrzenka Warta
2:1
Piast Błaszki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wieluń
1:0
LKS Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce
4:0
GLKS Strzelce Wielkie
Klub Sportowy Karsznice
1:1
KS Chojne
MULKS Łask
0:2
MKS Jutrzenka Warta
LKS Słowian Dworszowice
3:2
LZS Brąszewice
GLKS Warta Osjaków
0:0
Pogoń Zduńska Wola
LKS Zapole
1:2
MLKS Konopnica
Piast Błaszki
0:2
MKS Zduńska Wola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jutrzenka Warta
3:0
LKS Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica
1:1
WKS Wieluń
GLKS Strzelce Wielkie
2:2
LKS Zapole
KS Chojne
2:0
Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola
2:0
MULKS Łask
LKS Czarni Rząśnia
3:1
GLKS Warta Osjaków
Pogoń Zduńska Wola
5:0
Klub Sportowy Karsznice
LZS Brąszewice
2:5
Unia Sulmierzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:1
MKS Zduńska Wola
LZS Brąszewice
0:2
LKS Zapole
Piast Błaszki
- : -
LKS Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie
2:5
MKS Jutrzenka Warta
Klub Sportowy Karsznice
1:3
MLKS Konopnica
GLKS Warta Osjaków
0:1
WKS Wieluń
LKS Słowian Dworszowice
0:4
KS Chojne
MULKS Łask
1:2
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:1
KS Chojne
Pogoń Zduńska Wola
6:0
LKS Słowian Dworszowice
MKS Jutrzenka Warta
2:1
LZS Brąszewice
LKS Zapole
1:1
GLKS Warta Osjaków
MLKS Konopnica
5:0
Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola
3:1
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Czarni Rząśnia
4:1
MULKS Łask
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MULKS Łask
- : -
MLKS Konopnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?