Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jutrzenka Warta
6:1
MULKS Łask
Tęcza Brodnia
1:3
MKS Zduńska Wola
KS Chojne
0:3*
LKS Słowian Dworszowice
Czarni Rząśnia
5:0
Warta Działoszyn
Piast Błaszki
1:2
LZS Brąszewice
LKS Masłowice
3:5
LKS Zapole
TS OPAKOWANIA Janiszewice
1:1
Unia Sulmierzyce
MLKS Konopnica
1:1
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Słowian Dworszowice
0:2
Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce
3:0
LKS Masłowice
LZS Brąszewice
2:1
Warta Działoszyn
Piast Błaszki
1:2
MLKS Konopnica
Klub Sportowy Karsznice
0:2
MKS Jutrzenka Warta
KS Chojne
2:2
MKS Zduńska Wola
MULKS Łask
3:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Zapole
0:7
Tęcza Brodnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rząśnia
3:3
MKS Zduńska Wola
Tęcza Brodnia
2:1
Unia Sulmierzyce
Warta Działoszyn
1:2
LKS Słowian Dworszowice
KS Chojne
1:0
LKS Zapole
MLKS Konopnica
2:3
LZS Brąszewice
LKS Masłowice
0:3
MULKS Łask
TS OPAKOWANIA Janiszewice
2:1
Klub Sportowy Karsznice
MKS Jutrzenka Warta
1:1
Piast Błaszki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zduńska Wola
1:1
Warta Działoszyn
Unia Sulmierzyce
0:1
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
3:0
LKS Masłowice
LKS Zapole
1:3
Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica
2:6
MKS Jutrzenka Warta
LKS Słowian Dworszowice
1:7
LZS Brąszewice
Piast Błaszki
0:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
MULKS Łask
1:6
Tęcza Brodnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
5:1
Klub Sportowy Karsznice
KS Chojne
5:0
MULKS Łask
Czarni Rząśnia
2:1
Unia Sulmierzyce
LKS Masłowice
2:3
Piast Błaszki
LKS Słowian Dworszowice
0:2
MKS Zduńska Wola
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:0
MLKS Konopnica
Warta Działoszyn
1:4
LKS Zapole
MKS Jutrzenka Warta
2:2
LZS Brąszewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
3:1
Warta Działoszyn
MULKS Łask
1:2
Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica
4:1
LKS Masłowice
Piast Błaszki
4:1
Tęcza Brodnia
Klub Sportowy Karsznice
1:1
KS Chojne
LZS Brąszewice
2:0
MKS Zduńska Wola
LKS Zapole
4:3
LKS Słowian Dworszowice
MKS Jutrzenka Warta
5:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Słowian Dworszowice
0:0
Unia Sulmierzyce
Tęcza Brodnia
3:3
MLKS Konopnica
Warta Działoszyn
1:1
MULKS Łask
MKS Zduńska Wola
5:1
LKS Zapole
KS Chojne
1:3
Piast Błaszki
Czarni Rząśnia
1:0
Klub Sportowy Karsznice
LKS Masłowice
1:5
MKS Jutrzenka Warta
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:5
LZS Brąszewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:2
MKS Zduńska Wola
MULKS Łask
1:0
LKS Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica
3:0
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
3:0
Warta Działoszyn
LZS Brąszewice
7:1
LKS Zapole
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:0
LKS Masłowice
Piast Błaszki
1:1
Czarni Rząśnia
MKS Jutrzenka Warta
1:1
Tęcza Brodnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
6:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Czarni Rząśnia
4:0
MLKS Konopnica
Warta Działoszyn
1:1
Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola
3:1
MULKS Łask
LKS Słowian Dworszowice
3:0
Klub Sportowy Karsznice
LKS Masłowice
3:1
LZS Brąszewice
KS Chojne
1:1
MKS Jutrzenka Warta
LKS Zapole
2:6
Unia Sulmierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jutrzenka Warta
2:1
Czarni Rząśnia
Klub Sportowy Karsznice
0:3
MKS Zduńska Wola
MULKS Łask
3:0
LKS Zapole
MLKS Konopnica
3:1
Warta Działoszyn
Piast Błaszki
8:0
LKS Słowian Dworszowice
LKS Masłowice
1:3
Tęcza Brodnia
LZS Brąszewice
2:2
Unia Sulmierzyce
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:4
KS Chojne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
3:2
MULKS Łask
Warta Działoszyn
1:6
MKS Jutrzenka Warta
Tęcza Brodnia
3:0
LZS Brąszewice
MKS Zduńska Wola
2:2
Piast Błaszki
Czarni Rząśnia
5:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Słowian Dworszowice
2:1
MLKS Konopnica
LKS Zapole
2:4
Klub Sportowy Karsznice
KS Chojne
1:1
LKS Masłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
3:1
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
1:3
Unia Sulmierzyce
MKS Jutrzenka Warta
4:0
LKS Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica
2:2
MKS Zduńska Wola
LKS Masłowice
0:5
Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice
5:0
MULKS Łask
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:5
Warta Działoszyn
Piast Błaszki
1:2
LKS Zapole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MULKS Łask
0:2
Klub Sportowy Karsznice
Warta Działoszyn
1:6
LKS Masłowice
Unia Sulmierzyce
1:1
Piast Błaszki
LKS Słowian Dworszowice
0:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Czarni Rząśnia
2:1
Tęcza Brodnia
MKS Zduńska Wola
0:0
MKS Jutrzenka Warta
KS Chojne
0:3
LZS Brąszewice
LKS Zapole
1:6
MLKS Konopnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Konopnica
1:0
Unia Sulmierzyce
LZS Brąszewice
5:1
Klub Sportowy Karsznice
Tęcza Brodnia
2:1
Warta Działoszyn
MKS Jutrzenka Warta
1:0
LKS Zapole
LKS Masłowice
1:7
LKS Słowian Dworszowice
Piast Błaszki
5:1
MULKS Łask
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:2
MKS Zduńska Wola
KS Chojne
2:4
Czarni Rząśnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:1
MKS Jutrzenka Warta
Klub Sportowy Karsznice
1:1
Piast Błaszki
MULKS Łask
2:5
MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia
1:3
LZS Brąszewice
LKS Słowian Dworszowice
1:2
Tęcza Brodnia
MKS Zduńska Wola
1:0
LKS Masłowice
Warta Działoszyn
6:0
KS Chojne
LKS Zapole
0:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
0:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
MKS Zduńska Wola
0:2
Tęcza Brodnia
Warta Działoszyn
1:2
Czarni Rząśnia
LKS Słowian Dworszowice
3:2
KS Chojne
LZS Brąszewice
0:2
Piast Błaszki
Klub Sportowy Karsznice
2:2
MLKS Konopnica
MULKS Łask
2:3
MKS Jutrzenka Warta
LKS Zapole
4:1
LKS Masłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
2:1
LKS Zapole
MKS Zduńska Wola
3:0
KS Chojne
Czarni Rząśnia
2:1
LKS Słowian Dworszowice
LKS Masłowice
4:2
Unia Sulmierzyce
Warta Działoszyn
0:3
LZS Brąszewice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
5:0
MULKS Łask
MKS Jutrzenka Warta
1:0
Klub Sportowy Karsznice
MLKS Konopnica
2:2
Piast Błaszki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brąszewice
1:0
MLKS Konopnica
Unia Sulmierzyce
0:1
Tęcza Brodnia
MKS Zduńska Wola
1:4
Czarni Rząśnia
MULKS Łask
6:0
LKS Masłowice
Piast Błaszki
2:4
MKS Jutrzenka Warta
Klub Sportowy Karsznice
1:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Zapole
1:3
KS Chojne
LKS Słowian Dworszowice
1:2
Warta Działoszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
0:1
MULKS Łask
Czarni Rząśnia
4:0
LKS Zapole
MKS Jutrzenka Warta
4:0
MLKS Konopnica
KS Chojne
0:3
Unia Sulmierzyce
LKS Masłowice
0:0
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:3
Piast Błaszki
Warta Działoszyn
3:3
MKS Zduńska Wola
LKS Słowian Dworszowice
2:4
LZS Brąszewice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
0:0
Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica
1:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
MKS Zduńska Wola
3:1
LKS Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice
1:2
MKS Jutrzenka Warta
MULKS Łask
0:4
KS Chojne
Piast Błaszki
0:2
LKS Masłowice
Klub Sportowy Karsznice
2:2
Tęcza Brodnia
LKS Zapole
4:3
Warta Działoszyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Masłowice
2:5
MLKS Konopnica
MKS Zduńska Wola
2:0
LZS Brąszewice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:6
MKS Jutrzenka Warta
KS Chojne
5:4
Klub Sportowy Karsznice
Tęcza Brodnia
0:3
Piast Błaszki
Czarni Rząśnia
5:1
MULKS Łask
LKS Słowian Dworszowice
2:3
LKS Zapole
Warta Działoszyn
1:5
Unia Sulmierzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Konopnica
1:3
Tęcza Brodnia
Unia Sulmierzyce
0:1
LKS Słowian Dworszowice
MULKS Łask
2:2
Warta Działoszyn
LZS Brąszewice
6:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Piast Błaszki
1:3
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
0:4
Czarni Rząśnia
LKS Zapole
1:4
MKS Zduńska Wola
MKS Jutrzenka Warta
8:0
LKS Masłowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Masłowice
2:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Tęcza Brodnia
3:5
MKS Jutrzenka Warta
KS Chojne
0:5
MLKS Konopnica
Warta Działoszyn
3:1
Klub Sportowy Karsznice
LKS Zapole
1:2
LZS Brąszewice
LKS Słowian Dworszowice
5:3
MULKS Łask
MKS Zduńska Wola
5:1
Unia Sulmierzyce
Czarni Rząśnia
1:2
Piast Błaszki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
0:2
LKS Zapole
MLKS Konopnica
0:1
Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice
2:0
LKS Masłowice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
1:2
Tęcza Brodnia
MKS Jutrzenka Warta
7:1
KS Chojne
Klub Sportowy Karsznice
3:1
LKS Słowian Dworszowice
MULKS Łask
1:2
MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki
3:0
Warta Działoszyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
3:3
LKS Masłowice
Czarni Rząśnia
2:2
MKS Jutrzenka Warta
KS Chojne
2:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Unia Sulmierzyce
1:3
LZS Brąszewice
MKS Zduńska Wola
3:0
Klub Sportowy Karsznice
Warta Działoszyn
0:2
MLKS Konopnica
LKS Słowian Dworszowice
4:4
Piast Błaszki
LKS Zapole
8:3
MULKS Łask
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Masłowice
3:1
KS Chojne
LZS Brąszewice
1:0
Tęcza Brodnia
Klub Sportowy Karsznice
2:1
LKS Zapole
MKS Jutrzenka Warta
5:0
Warta Działoszyn
MLKS Konopnica
6:1
LKS Słowian Dworszowice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
2:4
Czarni Rząśnia
MULKS Łask
1:2
Unia Sulmierzyce
Piast Błaszki
1:1
MKS Zduńska Wola
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
2:2
Klub Sportowy Karsznice
MULKS Łask
1:3
LZS Brąszewice
MKS Zduńska Wola
2:1
MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia
8:0
LKS Masłowice
Warta Działoszyn
3:4
TS OPAKOWANIA Janiszewice
KS Chojne
2:1
Tęcza Brodnia
LKS Słowian Dworszowice
3:2
MKS Jutrzenka Warta
LKS Zapole
3:1
Piast Błaszki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
4:1
MULKS Łask
Tęcza Brodnia
1:3
Czarni Rząśnia
Piast Błaszki
2:0
Unia Sulmierzyce
MKS Jutrzenka Warta
3:1
MKS Zduńska Wola
LKS Masłowice
2:1
Warta Działoszyn
MLKS Konopnica
7:0
LKS Zapole
LZS Brąszewice
5:1
KS Chojne
TS OPAKOWANIA Janiszewice
5:1
LKS Słowian Dworszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
3:1
MLKS Konopnica
Warta Działoszyn
2:7
Tęcza Brodnia
Klub Sportowy Karsznice
3:1
LZS Brąszewice
MULKS Łask
1:2
Piast Błaszki
LKS Zapole
1:16
MKS Jutrzenka Warta
MKS Zduńska Wola
2:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Czarni Rząśnia
5:0
KS Chojne
LKS Słowian Dworszowice
4:1
LKS Masłowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brąszewice
1:4
Czarni Rząśnia
Piast Błaszki
3:3
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
5:4
LKS Zapole
Tęcza Brodnia
4:0
LKS Słowian Dworszowice
KS Chojne
3:0
Warta Działoszyn
MKS Jutrzenka Warta
3:0
Unia Sulmierzyce
LKS Masłowice
0:3
MKS Zduńska Wola
MLKS Konopnica
3:2
MULKS Łask
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?