Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Dworszowice
0:2
Klub Sportowy Karsznice
Tęcza Brodnia
4:3
Piast Błaszki
GKS Sędziejowice
1:6
MKS Zduńska Wola
MLKS Konopnica
3:1
Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie
0:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
KS Chojne
1:3
LKS Zapole
Hetman Rusiec
3:2
LZS Brąszewice
Prosna Wieruszów
0:0
LKS Masłowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zduńska Wola
1:0
KS Chojne
Tęcza Brodnia
1:1
MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia
1:0
Prosna Wieruszów
LZS Brąszewice
3:1
GKS Sędziejowice
LKS Masłowice
5:3
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Zapole
6:2
Słowian Dworszowice
Piast Błaszki
1:1
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
7:1
Hetman Rusiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chojne
0:2
LZS Brąszewice
GLKS Strzelce Wielkie
0:11
Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów
2:3
Tęcza Brodnia
Hetman Rusiec
5:2
LKS Masłowice
Słowian Dworszowice
1:1
MKS Zduńska Wola
Klub Sportowy Karsznice
1:3
LKS Zapole
GKS Sędziejowice
1:11
TS OPAKOWANIA Janiszewice
MLKS Konopnica
1:0
Piast Błaszki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zduńska Wola
0:3
Klub Sportowy Karsznice
LZS Brąszewice
4:2
Słowian Dworszowice
Piast Błaszki
2:1
LKS Zapole
TS OPAKOWANIA Janiszewice
5:1
KS Chojne
Tęcza Brodnia
5:0
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Masłowice
2:2
GKS Sędziejowice
MLKS Konopnica
2:1
Prosna Wieruszów
Czarni Rząśnia
4:0
Hetman Rusiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Dworszowice
2:4
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Klub Sportowy Karsznice
2:6
LZS Brąszewice
GKS Sędziejowice
1:6
Czarni Rząśnia
KS Chojne
2:1
LKS Masłowice
Hetman Rusiec
2:2
Tęcza Brodnia
Prosna Wieruszów
1:1
Piast Błaszki
GLKS Strzelce Wielkie
0:0
MLKS Konopnica
LKS Zapole
3:2
MKS Zduńska Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
5:1
GKS Sędziejowice
MLKS Konopnica
1:0
Hetman Rusiec
Czarni Rząśnia
5:0
KS Chojne
LKS Masłowice
3:1
Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice
3:2
LKS Zapole
Piast Błaszki
1:1
MKS Zduńska Wola
Prosna Wieruszów
8:0
GLKS Strzelce Wielkie
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:1
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:1
LKS Masłowice
GKS Sędziejowice
0:2
MLKS Konopnica
Hetman Rusiec
1:5
Prosna Wieruszów
Słowian Dworszowice
0:2
Czarni Rząśnia
MKS Zduńska Wola
0:1
LZS Brąszewice
GLKS Strzelce Wielkie
0:5
Piast Błaszki
LKS Zapole
1:6
TS OPAKOWANIA Janiszewice
KS Chojne
2:7
Tęcza Brodnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
2:2
Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica
2:1
KS Chojne
GLKS Strzelce Wielkie
1:4
Hetman Rusiec
LKS Masłowice
4:1
LKS Zapole
Czarni Rząśnia
4:1
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:3
MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki
4:0
LZS Brąszewice
Prosna Wieruszów
4:0
GKS Sędziejowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
2:5
Tęcza Brodnia
KS Chojne
0:3
Prosna Wieruszów
GKS Sędziejowice
7:2
GLKS Strzelce Wielkie
Hetman Rusiec
2:1
Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola
1:0
LKS Masłowice
LKS Zapole
2:7
Czarni Rząśnia
Słowian Dworszowice
1:4
MLKS Konopnica
LZS Brąszewice
0:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
5:2
GKS Sędziejowice
Piast Błaszki
4:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
GLKS Strzelce Wielkie
1:3
KS Chojne
Tęcza Brodnia
4:5
LKS Zapole
Prosna Wieruszów
4:2
Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica
2:1
Klub Sportowy Karsznice
Czarni Rząśnia
1:1
MKS Zduńska Wola
LKS Masłowice
2:2
LZS Brąszewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
0:3
Prosna Wieruszów
KS Chojne
4:1
Hetman Rusiec
MKS Zduńska Wola
1:2
Tęcza Brodnia
GKS Sędziejowice
1:3
Piast Błaszki
LZS Brąszewice
2:4
Czarni Rząśnia
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:2
LKS Masłowice
Słowian Dworszowice
1:0
GLKS Strzelce Wielkie
LKS Zapole
0:3
MLKS Konopnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Strzelce Wielkie
0:2
Klub Sportowy Karsznice
Tęcza Brodnia
3:2
LZS Brąszewice
Hetman Rusiec
1:1
Słowian Dworszowice
Prosna Wieruszów
2:0
LKS Zapole
GKS Sędziejowice
3:2
KS Chojne
Czarni Rząśnia
4:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Piast Błaszki
3:1
LKS Masłowice
MLKS Konopnica
1:3
MKS Zduńska Wola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:2
Hetman Rusiec
KS Chojne
2:3
Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola
1:0
Prosna Wieruszów
LKS Masłowice
1:5
Czarni Rząśnia
LKS Zapole
4:1
GLKS Strzelce Wielkie
LZS Brąszewice
2:0
MLKS Konopnica
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:1
Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice
0:0
GKS Sędziejowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Strzelce Wielkie
0:3
MKS Zduńska Wola
Tęcza Brodnia
1:3
LKS Masłowice
KS Chojne
3:4
Słowian Dworszowice
Prosna Wieruszów
0:0
LZS Brąszewice
GKS Sędziejowice
0:3
Klub Sportowy Karsznice
MLKS Konopnica
2:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Hetman Rusiec
2:2
LKS Zapole
Piast Błaszki
4:0
Czarni Rząśnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Dworszowice
2:1
Piast Błaszki
Klub Sportowy Karsznice
0:3
KS Chojne
MKS Zduńska Wola
2:0
Hetman Rusiec
Czarni Rząśnia
1:0
Tęcza Brodnia
LKS Masłowice
2:2
MLKS Konopnica
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:0
Prosna Wieruszów
LKS Zapole
9:4
GKS Sędziejowice
LZS Brąszewice
13:1
GLKS Strzelce Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?