Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub II Sportowy Karsznice
Pauza
KKS OLIMPIA KARSZNICE
8:4
LZS Chrząstawa
Orzeł Wola Wiązowa
4:3
LUKS Bałucz
RKS Rychłocice
5:1
LKS Wola Będkowska
GKS Sędziejowice
1:0
LZS Wrońsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
Pauza
LUKS Bałucz
0:6
RKS Rychłocice
LZS Wrońsko
3:1
KKS OLIMPIA KARSZNICE
LKS Wola Będkowska
0:6
GKS Sędziejowice
Klub II Sportowy Karsznice
4:1
Orzeł Wola Wiązowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wola Wiązowa
Pauza
GKS Sędziejowice
3:1
LUKS Bałucz
LZS Chrząstawa
0:6
LZS Wrońsko
RKS Rychłocice
1:3
Klub II Sportowy Karsznice
KKS OLIMPIA KARSZNICE
3:1
LKS Wola Będkowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wrońsko
Pauza
LUKS Bałucz
2:3
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Orzeł Wola Wiązowa
2:6
RKS Rychłocice
LKS Wola Będkowska
7:0
LZS Chrząstawa
Klub II Sportowy Karsznice
1:2
GKS Sędziejowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rychłocice
Pauza
GKS Sędziejowice
4:2
Orzeł Wola Wiązowa
LZS Chrząstawa
1:3
LUKS Bałucz
LZS Wrońsko
4:0
LKS Wola Będkowska
KKS OLIMPIA KARSZNICE
1:2
Klub II Sportowy Karsznice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wola Będkowska
Pauza
RKS Rychłocice
4:0
GKS Sędziejowice
LUKS Bałucz
1:4
LZS Wrońsko
Orzeł Wola Wiązowa
2:0
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Klub II Sportowy Karsznice
3:0
LZS Chrząstawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sędziejowice
Pauza
LZS Chrząstawa
1:3
Orzeł Wola Wiązowa
KKS OLIMPIA KARSZNICE
1:2
RKS Rychłocice
LZS Wrońsko
1:2
Klub II Sportowy Karsznice
LKS Wola Będkowska
1:3
LUKS Bałucz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Bałucz
Pauza
GKS Sędziejowice
0:2
KKS OLIMPIA KARSZNICE
RKS Rychłocice
11:2
LZS Chrząstawa
Orzeł Wola Wiązowa
1:0
LZS Wrońsko
Klub II Sportowy Karsznice
8:0
LKS Wola Będkowska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Pauza
LZS Chrząstawa
1:3
GKS Sędziejowice
LZS Wrońsko
0:2
RKS Rychłocice
LKS Wola Będkowska
2:3
Orzeł Wola Wiązowa
LUKS Bałucz
0:4
Klub II Sportowy Karsznice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub II Sportowy Karsznice
Pauza
LZS Chrząstawa
0:4
KKS OLIMPIA KARSZNICE
LZS Wrońsko
1:5
GKS Sędziejowice
LKS Wola Będkowska
4:4
RKS Rychłocice
LUKS Bałucz
0:1
Orzeł Wola Wiązowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
Pauza
KKS OLIMPIA KARSZNICE
1:1
LZS Wrońsko
Orzeł Wola Wiązowa
1:2
Klub II Sportowy Karsznice
RKS Rychłocice
1:3
LUKS Bałucz
GKS Sędziejowice
6:0
LKS Wola Będkowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wola Wiązowa
Pauza
LZS Wrońsko
5:1
LZS Chrząstawa
LKS Wola Będkowska
3:2
KKS OLIMPIA KARSZNICE
LUKS Bałucz
2:1
GKS Sędziejowice
Klub II Sportowy Karsznice
1:2
RKS Rychłocice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wrońsko
Pauza
KKS OLIMPIA KARSZNICE
1:0
LUKS Bałucz
LZS Chrząstawa
3:1
LKS Wola Będkowska
RKS Rychłocice
6:1
Orzeł Wola Wiązowa
GKS Sędziejowice
5:1
Klub II Sportowy Karsznice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rychłocice
Pauza
Orzeł Wola Wiązowa
0:1
GKS Sędziejowice
LKS Wola Będkowska
0:4
LZS Wrońsko
LUKS Bałucz
4:3
LZS Chrząstawa
Klub II Sportowy Karsznice
2:1
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wola Będkowska
Pauza
KKS OLIMPIA KARSZNICE
1:2
Orzeł Wola Wiązowa
LZS Chrząstawa
0:6
Klub II Sportowy Karsznice
LZS Wrońsko
6:1
LUKS Bałucz
GKS Sędziejowice
5:0
RKS Rychłocice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sędziejowice
Pauza
LUKS Bałucz
0:2
LKS Wola Będkowska
Orzeł Wola Wiązowa
5:0
LZS Chrząstawa
RKS Rychłocice
5:1
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Klub II Sportowy Karsznice
3:0
LZS Wrońsko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Bałucz
Pauza
LZS Wrońsko
3:0
Orzeł Wola Wiązowa
LKS Wola Będkowska
4:7
Klub II Sportowy Karsznice
LZS Chrząstawa
3:9
RKS Rychłocice
KKS OLIMPIA KARSZNICE
0:6
GKS Sędziejowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS OLIMPIA KARSZNICE
Pauza
Orzeł Wola Wiązowa
1:3
LKS Wola Będkowska
RKS Rychłocice
2:0
LZS Wrońsko
GKS Sędziejowice
5:0
LZS Chrząstawa
Klub II Sportowy Karsznice
1:2
LUKS Bałucz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?