Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Wróblew
1:1
LZS Kamienna
LKS Pyszków
5:0
LKS Kalinowa
Iskra Przedłęcze
1:5
Klub Sportowy Karsznice
RKS Rychłocice
1:3
KS Brzeźnio
Zryw Brzeźnio
3:4
GKS Chociw
LZS Wrońsko
1:2
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Wola Będkowska
0:1
LKS Socha
LKS Tubądzin
3:0
LZS Chrząstawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
4:0
MUKS Wróblew
LZS Chrząstawa
0:7
Zryw Brzeźnio
LKS Socha
3:2
LZS Wrońsko
RKS Rychłocice
2:5
LKS Wola Będkowska
LZS Kamienna
0:0
LKS Pyszków
Klub Sportowy Karsznice
4:2
LKS Tubądzin
LKS Kalinowa
2:2
Iskra Przedłęcze
KS Brzeźnio
1:1
GKS Chociw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pyszków
2:4
Inter Sieradz-Woźniki
MUKS Wróblew
4:5
LKS Socha
LZS Wrońsko
0:4
RKS Rychłocice
LKS Wola Będkowska
5:3
KS Brzeźnio
Iskra Przedłęcze
3:7
LZS Kamienna
LKS Tubądzin
2:0
LKS Kalinowa
GKS Chociw
2:1
LZS Chrząstawa
Zryw Brzeźnio
1:5
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
1:4
LKS Pyszków
LKS Wola Będkowska
0:0
LZS Wrońsko
RKS Rychłocice
1:2
MUKS Wróblew
Inter Sieradz-Woźniki
10:2
Iskra Przedłęcze
Klub Sportowy Karsznice
2:2
GKS Chociw
LKS Kalinowa
4:2
Zryw Brzeźnio
LZS Kamienna
0:0
LKS Tubądzin
KS Brzeźnio
3:0
LZS Chrząstawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
1:2
Klub Sportowy Karsznice
MUKS Wróblew
2:0
LKS Wola Będkowska
Iskra Przedłęcze
0:14
LKS Socha
LKS Tubądzin
0:4
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Wrońsko
2:3
KS Brzeźnio
GKS Chociw
0:1
LKS Kalinowa
LKS Pyszków
3:1
RKS Rychłocice
Zryw Brzeźnio
1:2
LZS Kamienna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
- : -
LKS Tubądzin
RKS Rychłocice
- : -
Iskra Przedłęcze
LKS Wola Będkowska
- : -
LKS Pyszków
LKS Kalinowa
- : -
LZS Chrząstawa
KS Brzeźnio
- : -
Klub Sportowy Karsznice
LZS Wrońsko
- : -
MUKS Wróblew
Inter Sieradz-Woźniki
- : -
Zryw Brzeźnio
LZS Kamienna
- : -
GKS Chociw
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
- : -
LZS Kamienna
LKS Pyszków
- : -
LZS Wrońsko
MUKS Wróblew
- : -
KS Brzeźnio
Iskra Przedłęcze
- : -
LKS Wola Będkowska
LKS Tubądzin
- : -
RKS Rychłocice
GKS Chociw
- : -
Inter Sieradz-Woźniki
Zryw Brzeźnio
- : -
LKS Socha
Klub Sportowy Karsznice
- : -
LKS Kalinowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
- : -
GKS Chociw
MUKS Wróblew
- : -
LKS Pyszków
RKS Rychłocice
- : -
Zryw Brzeźnio
KS Brzeźnio
- : -
LKS Kalinowa
LKS Wola Będkowska
- : -
LKS Tubądzin
LZS Kamienna
- : -
Klub Sportowy Karsznice
LZS Wrońsko
- : -
Iskra Przedłęcze
Inter Sieradz-Woźniki
- : -
LZS Chrząstawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
- : -
LKS Socha
GKS Chociw
- : -
RKS Rychłocice
Iskra Przedłęcze
- : -
MUKS Wróblew
LKS Pyszków
- : -
KS Brzeźnio
Zryw Brzeźnio
- : -
LKS Wola Będkowska
Klub Sportowy Karsznice
- : -
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Kalinowa
- : -
LZS Kamienna
LKS Tubądzin
- : -
LZS Wrońsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
- : -
Klub Sportowy Karsznice
LKS Pyszków
- : -
Iskra Przedłęcze
MUKS Wróblew
- : -
LKS Tubądzin
LZS Wrońsko
- : -
Zryw Brzeźnio
KS Brzeźnio
- : -
LZS Kamienna
LKS Wola Będkowska
- : -
GKS Chociw
Inter Sieradz-Woźniki
- : -
LKS Kalinowa
RKS Rychłocice
- : -
LZS Chrząstawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
- : -
LKS Wola Będkowska
GKS Chociw
- : -
LZS Wrońsko
Iskra Przedłęcze
- : -
KS Brzeźnio
Zryw Brzeźnio
- : -
MUKS Wróblew
Klub Sportowy Karsznice
- : -
RKS Rychłocice
LKS Kalinowa
- : -
LKS Socha
LKS Tubądzin
- : -
LKS Pyszków
LZS Kamienna
- : -
Inter Sieradz-Woźniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wrońsko
- : -
LZS Chrząstawa
LKS Socha
- : -
LZS Kamienna
LKS Pyszków
- : -
Zryw Brzeźnio
LKS Wola Będkowska
- : -
Klub Sportowy Karsznice
Iskra Przedłęcze
- : -
LKS Tubądzin
RKS Rychłocice
- : -
LKS Kalinowa
MUKS Wróblew
- : -
GKS Chociw
KS Brzeźnio
- : -
Inter Sieradz-Woźniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrząstawa
- : -
MUKS Wróblew
GKS Chociw
- : -
LKS Pyszków
Inter Sieradz-Woźniki
- : -
LKS Socha
Zryw Brzeźnio
- : -
Iskra Przedłęcze
Klub Sportowy Karsznice
- : -
LZS Wrońsko
LKS Kalinowa
- : -
LKS Wola Będkowska
LKS Tubądzin
- : -
KS Brzeźnio
LZS Kamienna
- : -
RKS Rychłocice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rychłocice
- : -
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Wrońsko
- : -
LKS Kalinowa
LKS Wola Będkowska
- : -
LZS Kamienna
Iskra Przedłęcze
- : -
GKS Chociw
LKS Pyszków
- : -
LZS Chrząstawa
LKS Tubądzin
- : -
Zryw Brzeźnio
MUKS Wróblew
- : -
Klub Sportowy Karsznice
KS Brzeźnio
- : -
LKS Socha
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
- : -
LKS Pyszków
LZS Chrząstawa
- : -
Iskra Przedłęcze
LKS Socha
- : -
RKS Rychłocice
GKS Chociw
- : -
LKS Tubądzin
Inter Sieradz-Woźniki
- : -
LKS Wola Będkowska
Zryw Brzeźnio
- : -
KS Brzeźnio
LKS Kalinowa
- : -
MUKS Wróblew
LZS Kamienna
- : -
LZS Wrońsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?