Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
2:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Klub Sportowy Karsznice
4:1
Złoczevia Złoczew
MULKS Łask
4:1
Unia Męka Sieradz
LKS Socha
1:4
TS Gruszczyce
LKS Pyszków
0:7
UKS Ustków
GKS Pisia Zygry
0:5
Tęcza Brodnia
Ostrowia Ostrówek
0:3
LZS Rębieskie
UKS Sokół Goszczanów
5:1
Amatorzy Zapolice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
4:1
LKS Pyszków
LZS Rębieskie
4:4
UKS Sokół Goszczanów
Unia Męka Sieradz
2:2
Inter Sieradz-Woźniki
TS Gruszczyce
3:5
Amatorzy Zapolice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
1:2
GKS Pisia Zygry
Złoczevia Złoczew
0:2
MULKS Łask
Tęcza Brodnia
4:0
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
4:3
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Amatorzy Zapolice
5:2
LZS Rębieskie
Klub Sportowy Karsznice
3:0
LKS Socha
MULKS Łask
5:1
UKS Ustków
LKS Pyszków
3:5
TS Gruszczyce
Inter Sieradz-Woźniki
5:1
Złoczevia Złoczew
GKS Pisia Zygry
1:3
Unia Męka Sieradz
Ostrowia Ostrówek
1:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
UKS Sokół Goszczanów
3:3
Tęcza Brodnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
8:1
Amatorzy Zapolice
LKS Socha
1:1
MULKS Łask
LKS Pyszków
1:5
Klub Sportowy Karsznice
Unia Męka Sieradz
2:1
Ostrowia Ostrówek
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:2
UKS Sokół Goszczanów
Złoczevia Złoczew
4:0
GKS Pisia Zygry
UKS Ustków
1:2
Inter Sieradz-Woźniki
TS Gruszczyce
3:0
LZS Rębieskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
5:3
UKS Ustków
Inter Sieradz-Woźniki
3:0
LKS Socha
Amatorzy Zapolice
2:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Klub Sportowy Karsznice
5:1
TS Gruszczyce
MULKS Łask
7:0
LKS Pyszków
Ostrowia Ostrówek
1:0
Złoczevia Złoczew
LZS Rębieskie
2:0
Tęcza Brodnia
UKS Sokół Goszczanów
1:3
Unia Męka Sieradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
3:2
MULKS Łask
LKS Socha
1:7
GKS Pisia Zygry
LKS Pyszków
2:2
Inter Sieradz-Woźniki
Unia Męka Sieradz
5:2
Amatorzy Zapolice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
2:0
LZS Rębieskie
Złoczevia Złoczew
2:4
UKS Sokół Goszczanów
UKS Ustków
3:3
Ostrowia Ostrówek
TS Gruszczyce
1:4
Tęcza Brodnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MULKS Łask
5:2
TS Gruszczyce
Tęcza Brodnia
1:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Inter Sieradz-Woźniki
0:0
Klub Sportowy Karsznice
Amatorzy Zapolice
7:2
Złoczevia Złoczew
Ostrowia Ostrówek
1:2
LKS Socha
LZS Rębieskie
2:3
Unia Męka Sieradz
GKS Pisia Zygry
7:2
LKS Pyszków
UKS Sokół Goszczanów
0:1
UKS Ustków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
4:3
GKS Pisia Zygry
MULKS Łask
1:0
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Socha
1:4
UKS Sokół Goszczanów
LKS Pyszków
4:3
Ostrowia Ostrówek
Złoczevia Złoczew
2:3
LZS Rębieskie
UKS Ustków
2:3
Amatorzy Zapolice
Unia Męka Sieradz
4:4
Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce
5:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
0:2
TS Gruszczyce
Amatorzy Zapolice
8:1
LKS Socha
Tęcza Brodnia
3:0
Złoczevia Złoczew
Ostrowia Ostrówek
1:5
Klub Sportowy Karsznice
LZS Rębieskie
3:1
UKS Ustków
UKS Sokół Goszczanów
5:1
LKS Pyszków
GKS Pisia Zygry
0:1
MULKS Łask
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:3
Unia Męka Sieradz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
6:2
UKS Sokół Goszczanów
Inter Sieradz-Woźniki
3:2
GKS Pisia Zygry
LKS Socha
2:2
LZS Rębieskie
LKS Pyszków
1:4
Amatorzy Zapolice
Złoczevia Złoczew
2:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
MULKS Łask
2:1
Ostrowia Ostrówek
TS Gruszczyce
3:4
Unia Męka Sieradz
UKS Ustków
2:1
Tęcza Brodnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
3:2
LKS Socha
Amatorzy Zapolice
2:4
Klub Sportowy Karsznice
GKS Pisia Zygry
2:1
TS Gruszczyce
TS OPAKOWANIA Janiszewice
5:1
UKS Ustków
Ostrowia Ostrówek
1:1
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Rębieskie
8:1
LKS Pyszków
UKS Sokół Goszczanów
1:2
MULKS Łask
Unia Męka Sieradz
3:1
Złoczevia Złoczew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:3
LZS Rębieskie
LKS Socha
3:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Pyszków
2:8
Tęcza Brodnia
GKS Pisia Zygry
3:2
Ostrowia Ostrówek
Inter Sieradz-Woźniki
3:1
UKS Sokół Goszczanów
MULKS Łask
5:1
Amatorzy Zapolice
UKS Ustków
3:7
Unia Męka Sieradz
TS Gruszczyce
3:1
Złoczevia Złoczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Amatorzy Zapolice
5:0
Inter Sieradz-Woźniki
Tęcza Brodnia
2:1
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
4:3
LKS Pyszków
Ostrowia Ostrówek
2:3
TS Gruszczyce
Złoczevia Złoczew
1:5
UKS Ustków
LZS Rębieskie
4:0
MULKS Łask
UKS Sokół Goszczanów
3:1
GKS Pisia Zygry
Unia Męka Sieradz
0:1
LKS Socha
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
7:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Socha
1:0
Złoczevia Złoczew
GKS Pisia Zygry
2:4
Amatorzy Zapolice
Inter Sieradz-Woźniki
2:6
LZS Rębieskie
Ostrowia Ostrówek
1:3
UKS Sokół Goszczanów
LKS Pyszków
1:4
Unia Męka Sieradz
MULKS Łask
3:2
Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce
0:2
UKS Ustków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Amatorzy Zapolice
5:3
Ostrowia Ostrówek
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:2
MULKS Łask
Złoczevia Złoczew
3:6
LKS Pyszków
Tęcza Brodnia
2:0
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Rębieskie
6:1
GKS Pisia Zygry
UKS Sokół Goszczanów
3:0
TS Gruszczyce
UKS Ustków
3:0
LKS Socha
Unia Męka Sieradz
0:4
Klub Sportowy Karsznice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
5:2
GKS Pisia Zygry
Amatorzy Zapolice
0:2
UKS Sokół Goszczanów
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:2
Inter Sieradz-Woźniki
Złoczevia Złoczew
2:3
Klub Sportowy Karsznice
LZS Rębieskie
5:0
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
1:0
LKS Pyszków
TS Gruszczyce
2:0
LKS Socha
Unia Męka Sieradz
3:0*
MULKS Łask
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amatorzy Zapolice
0:2
TS Gruszczyce
Klub Sportowy Karsznice
3:4
UKS Ustków
MULKS Łask
4:1
Złoczevia Złoczew
Inter Sieradz-Woźniki
0:1
Unia Męka Sieradz
Ostrowia Ostrówek
1:0
Tęcza Brodnia
LKS Pyszków
1:1
LKS Socha
GKS Pisia Zygry
3:3
TS OPAKOWANIA Janiszewice
UKS Sokół Goszczanów
4:0
LZS Rębieskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
4:4
UKS Sokół Goszczanów
LKS Socha
0:6
Klub Sportowy Karsznice
LZS Rębieskie
2:0
Amatorzy Zapolice
TS Gruszczyce
0:2
LKS Pyszków
Unia Męka Sieradz
6:2
GKS Pisia Zygry
TS OPAKOWANIA Janiszewice
2:0
Ostrowia Ostrówek
Złoczevia Złoczew
1:0
Inter Sieradz-Woźniki
UKS Ustków
2:2
MULKS Łask
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
9:0
LKS Pyszków
MULKS Łask
6:1
LKS Socha
Amatorzy Zapolice
0:3
Tęcza Brodnia
Inter Sieradz-Woźniki
0:3
UKS Ustków
LZS Rębieskie
1:5
TS Gruszczyce
Ostrowia Ostrówek
3:1
Unia Męka Sieradz
UKS Sokół Goszczanów
2:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
GKS Pisia Zygry
2:0
Złoczevia Złoczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Socha
5:1
Inter Sieradz-Woźniki
TS OPAKOWANIA Janiszewice
0:2
Amatorzy Zapolice
LKS Pyszków
1:4
MULKS Łask
Złoczevia Złoczew
0:1
Ostrowia Ostrówek
Tęcza Brodnia
2:3
LZS Rębieskie
UKS Ustków
2:1
GKS Pisia Zygry
TS Gruszczyce
3:4
Klub Sportowy Karsznice
Unia Męka Sieradz
3:2
UKS Sokół Goszczanów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
4:2
TS Gruszczyce
MULKS Łask
2:0
Klub Sportowy Karsznice
Inter Sieradz-Woźniki
1:1
LKS Pyszków
Amatorzy Zapolice
6:2
Unia Męka Sieradz
LZS Rębieskie
1:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
UKS Sokół Goszczanów
2:1
Złoczevia Złoczew
GKS Pisia Zygry
3:0*
LKS Socha
Ostrowia Ostrówek
0:0
UKS Ustków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
3:0
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Socha
2:3
Ostrowia Ostrówek
LKS Pyszków
5:1
GKS Pisia Zygry
UKS Ustków
0:1
UKS Sokół Goszczanów
TS Gruszczyce
1:4
MULKS Łask
Unia Męka Sieradz
3:3
LZS Rębieskie
TS OPAKOWANIA Janiszewice
1:2
Tęcza Brodnia
Złoczevia Złoczew
3:3
Amatorzy Zapolice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
3:1
Unia Męka Sieradz
LZS Rębieskie
1:0
Złoczevia Złoczew
UKS Sokół Goszczanów
7:2
LKS Socha
GKS Pisia Zygry
3:4
Klub Sportowy Karsznice
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:3
TS Gruszczyce
Ostrowia Ostrówek
1:2
LKS Pyszków
Inter Sieradz-Woźniki
0:8
MULKS Łask
Amatorzy Zapolice
3:3
UKS Ustków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
5:0
Ostrowia Ostrówek
MULKS Łask
0:1
GKS Pisia Zygry
Unia Męka Sieradz
3:0
TS OPAKOWANIA Janiszewice
LKS Socha
5:1
Amatorzy Zapolice
LKS Pyszków
2:1
UKS Sokół Goszczanów
Złoczevia Złoczew
1:6
Tęcza Brodnia
UKS Ustków
3:2
LZS Rębieskie
TS Gruszczyce
5:3
Inter Sieradz-Woźniki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Goszczanów
2:3
Klub Sportowy Karsznice
Tęcza Brodnia
4:3
UKS Ustków
Amatorzy Zapolice
1:1
LKS Pyszków
Unia Męka Sieradz
3:0
TS Gruszczyce
LZS Rębieskie
3:1
LKS Socha
GKS Pisia Zygry
3:0*
Inter Sieradz-Woźniki
TS OPAKOWANIA Janiszewice
3:0*
Złoczevia Złoczew
Ostrowia Ostrówek
1:2
MULKS Łask
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
1:0
Amatorzy Zapolice
MULKS Łask
1:1
UKS Sokół Goszczanów
LKS Socha
1:2
Tęcza Brodnia
LKS Pyszków
3:2
LZS Rębieskie
Złoczevia Złoczew
1:1
Unia Męka Sieradz
TS Gruszczyce
4:1
GKS Pisia Zygry
Inter Sieradz-Woźniki
2:3
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
3:0*
TS OPAKOWANIA Janiszewice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brodnia
2:1
LKS Pyszków
Amatorzy Zapolice
1:5
MULKS Łask
Unia Męka Sieradz
7:5
UKS Ustków
Złoczevia Złoczew
1:2
TS Gruszczyce
LZS Rębieskie
2:2
Klub Sportowy Karsznice
UKS Sokół Goszczanów
8:1
Inter Sieradz-Woźniki
TS OPAKOWANIA Janiszewice
6:0
LKS Socha
Ostrowia Ostrówek
5:1
GKS Pisia Zygry
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Karsznice
3:3
Tęcza Brodnia
MULKS Łask
5:1
LZS Rębieskie
LKS Socha
2:1
Unia Męka Sieradz
LKS Pyszków
0:1
TS OPAKOWANIA Janiszewice
UKS Ustków
4:1
Złoczevia Złoczew
TS Gruszczyce
2:0
Ostrowia Ostrówek
Inter Sieradz-Woźniki
4:1
Amatorzy Zapolice
GKS Pisia Zygry
4:8
UKS Sokół Goszczanów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
TS OPAKOWANIA Janiszewice
2:0
Klub Sportowy Karsznice
Amatorzy Zapolice
2:3
GKS Pisia Zygry
Złoczevia Złoczew
2:0
LKS Socha
Tęcza Brodnia
3:3
MULKS Łask
LZS Rębieskie
7:3
Inter Sieradz-Woźniki
UKS Sokół Goszczanów
5:0
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
2:3
TS Gruszczyce
Unia Męka Sieradz
1:3
LKS Pyszków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
3:2
LZS Rębieskie
Inter Sieradz-Woźniki
5:3
Tęcza Brodnia
Ostrowia Ostrówek
3:0
Amatorzy Zapolice
LKS Socha
3:2
UKS Ustków
LKS Pyszków
2:1
Złoczevia Złoczew
Klub Sportowy Karsznice
3:0
Unia Męka Sieradz
MULKS Łask
0:2
TS OPAKOWANIA Janiszewice
TS Gruszczyce
1:4
UKS Sokół Goszczanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?