Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
2:0
Hetman Rusiec
LGKS Charłupia Mała
6:2
Rokita Rokitnica
Ostrowia Ostrówek
2:2
Unia Męka Sieradz
LKS Kobierzycko
2:2
UKS Sokół Goszczanów
RKS Rychłocice
5:3
LZS Rębieskie
GKS Pisia Zygry
2:4
LKS Pyszków
LKS Kalinowa
2:2
UKS Ustków
LKS Victoria Szadek
2:7
GKS Sędziejowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
2:1
LGKS Charłupia Mała
LKS Pyszków
4:1
LKS Kalinowa
LZS Rębieskie
4:2
LKS Kobierzycko
LKS Victoria Szadek
3:4
Rokita Rokitnica
UKS Sokół Goszczanów
2:2
GKS Pisia Zygry
UKS Ustków
2:2
Inter Sieradz-Woźniki
GKS Sędziejowice
2:2
Ostrowia Ostrówek
Unia Męka Sieradz
5:1
RKS Rychłocice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
2:2
LKS Pyszków
Rokita Rokitnica
3:0
Hetman Rusiec
Ostrowia Ostrówek
0:3
LKS Victoria Szadek
RKS Rychłocice
6:2
GKS Sędziejowice
LGKS Charłupia Mała
6:3
UKS Ustków
GKS Pisia Zygry
2:6
LZS Rębieskie
LKS Kalinowa
1:2
UKS Sokół Goszczanów
LKS Kobierzycko
6:1
Unia Męka Sieradz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
4:0
Hetman Rusiec
Ostrowia Ostrówek
5:7
RKS Rychłocice
LKS Kobierzycko
5:2
GKS Sędziejowice
LKS Pyszków
1:1
LGKS Charłupia Mała
LZS Rębieskie
5:0
LKS Kalinowa
UKS Sokół Goszczanów
4:0
Inter Sieradz-Woźniki
UKS Ustków
0:3
Rokita Rokitnica
Unia Męka Sieradz
6:2
GKS Pisia Zygry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
4:6
UKS Ustków
Inter Sieradz-Woźniki
1:0
LZS Rębieskie
LKS Kobierzycko
3:0
Ostrowia Ostrówek
Rokita Rokitnica
1:2
LKS Pyszków
RKS Rychłocice
2:1
LKS Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała
5:7
UKS Sokół Goszczanów
GKS Pisia Zygry
6:1
GKS Sędziejowice
LKS Kalinowa
0:0
Unia Męka Sieradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
2:0
UKS Ustków
Ostrowia Ostrówek
1:3
GKS Pisia Zygry
RKS Rychłocice
2:3
LKS Kobierzycko
Unia Męka Sieradz
2:0
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Pyszków
0:0
Hetman Rusiec
UKS Sokół Goszczanów
6:2
Rokita Rokitnica
GKS Sędziejowice
7:1
LKS Kalinowa
LZS Rębieskie
3:3
LGKS Charłupia Mała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
2:2
UKS Sokół Goszczanów
Inter Sieradz-Woźniki
2:5
GKS Sędziejowice
LKS Kobierzycko
0:1
LKS Victoria Szadek
Rokita Rokitnica
4:2
LZS Rębieskie
UKS Ustków
0:6
LKS Pyszków
LGKS Charłupia Mała
2:1
Unia Męka Sieradz
GKS Pisia Zygry
1:3
RKS Rychłocice
LKS Kalinowa
0:0
Ostrowia Ostrówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
0:1
LKS Pyszków
Ostrowia Ostrówek
0:2
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Kobierzycko
2:7
GKS Pisia Zygry
RKS Rychłocice
4:0
LKS Kalinowa
UKS Sokół Goszczanów
3:3
UKS Ustków
GKS Sędziejowice
3:2
LGKS Charłupia Mała
Unia Męka Sieradz
2:1
Rokita Rokitnica
LZS Rębieskie
2:3
Hetman Rusiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
4:3
Unia Męka Sieradz
Inter Sieradz-Woźniki
2:1
RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica
1:3
GKS Sędziejowice
UKS Ustków
1:2
LZS Rębieskie
LGKS Charłupia Mała
4:1
Ostrowia Ostrówek
GKS Pisia Zygry
2:2
LKS Victoria Szadek
LKS Pyszków
1:3
UKS Sokół Goszczanów
LKS Kalinowa
4:2
LKS Kobierzycko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
3:0
UKS Sokół Goszczanów
Ostrowia Ostrówek
1:4
Rokita Rokitnica
LKS Kobierzycko
4:1
Inter Sieradz-Woźniki
RKS Rychłocice
1:1
LGKS Charłupia Mała
GKS Pisia Zygry
1:2
LKS Kalinowa
LZS Rębieskie
0:2
LKS Pyszków
GKS Sędziejowice
5:1
Hetman Rusiec
Unia Męka Sieradz
2:2
UKS Ustków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
6:2
Ostrowia Ostrówek
Inter Sieradz-Woźniki
1:4
GKS Pisia Zygry
Rokita Rokitnica
0:0
RKS Rychłocice
LGKS Charłupia Mała
5:0
LKS Kobierzycko
LKS Pyszków
2:2
Unia Męka Sieradz
LKS Kalinowa
1:4
LKS Victoria Szadek
UKS Sokół Goszczanów
4:1
LZS Rębieskie
UKS Ustków
4:5
GKS Sędziejowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
2:0
LZS Rębieskie
Ostrowia Ostrówek
1:2
UKS Ustków
LKS Kobierzycko
3:1
Rokita Rokitnica
GKS Pisia Zygry
3:2
LGKS Charłupia Mała
RKS Rychłocice
2:4
Hetman Rusiec
LKS Kalinowa
1:3
Inter Sieradz-Woźniki
GKS Sędziejowice
5:0
LKS Pyszków
Unia Męka Sieradz
3:11
UKS Sokół Goszczanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
6:0
LKS Kobierzycko
Inter Sieradz-Woźniki
3:2
LKS Victoria Szadek
Rokita Rokitnica
1:1
GKS Pisia Zygry
LGKS Charłupia Mała
8:2
LKS Kalinowa
LKS Pyszków
5:1
Ostrowia Ostrówek
LZS Rębieskie
4:3
Unia Męka Sieradz
UKS Sokół Goszczanów
3:1
GKS Sędziejowice
UKS Ustków
0:3*
RKS Rychłocice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
2:5
LGKS Charłupia Mała
Ostrowia Ostrówek
1:4
UKS Sokół Goszczanów
LKS Kobierzycko
3:0*
UKS Ustków
GKS Pisia Zygry
2:4
Hetman Rusiec
RKS Rychłocice
1:1
LKS Pyszków
LKS Kalinowa
3:5
Rokita Rokitnica
LKS Victoria Szadek
3:1
Unia Męka Sieradz
GKS Sędziejowice
7:2
LZS Rębieskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
3:0*
LKS Kalinowa
Rokita Rokitnica
2:2
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Pyszków
3:0
LKS Kobierzycko
LGKS Charłupia Mała
2:0
LKS Victoria Szadek
LZS Rębieskie
7:1
Ostrowia Ostrówek
UKS Sokół Goszczanów
4:2
RKS Rychłocice
UKS Ustków
3:6
GKS Pisia Zygry
Unia Męka Sieradz
1:3
GKS Sędziejowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
4:1
GKS Sędziejowice
LKS Pyszków
1:2
GKS Pisia Zygry
LZS Rębieskie
3:0
RKS Rychłocice
Unia Męka Sieradz
1:3
Ostrowia Ostrówek
Rokita Rokitnica
2:2
LGKS Charłupia Mała
Hetman Rusiec
6:5
Inter Sieradz-Woźniki
UKS Sokół Goszczanów
3:0
LKS Kobierzycko
UKS Ustków
4:0
LKS Kalinowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Rokitnica
3:3
LKS Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała
2:3
Hetman Rusiec
GKS Pisia Zygry
2:3
UKS Sokół Goszczanów
Inter Sieradz-Woźniki
4:1
UKS Ustków
Ostrowia Ostrówek
0:0
GKS Sędziejowice
LKS Kalinowa
0:2
LKS Pyszków
LKS Kobierzycko
1:2
LZS Rębieskie
Unia Męka Sieradz
2:2
RKS Rychłocice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
4:2
Rokita Rokitnica
LKS Victoria Szadek
4:0
Ostrowia Ostrówek
LKS Pyszków
2:0
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Rębieskie
3:2
GKS Pisia Zygry
UKS Sokół Goszczanów
1:0
LKS Kalinowa
UKS Ustków
3:0
LGKS Charłupia Mała
GKS Sędziejowice
0:2
RKS Rychłocice
Unia Męka Sieradz
1:3
LKS Kobierzycko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
4:1
Unia Męka Sieradz
Hetman Rusiec
2:3
LKS Victoria Szadek
Inter Sieradz-Woźniki
3:1
UKS Sokół Goszczanów
RKS Rychłocice
3:1
Ostrowia Ostrówek
LGKS Charłupia Mała
2:0
LKS Pyszków
Rokita Rokitnica
2:1
UKS Ustków
LKS Kalinowa
2:3
LZS Rębieskie
GKS Sędziejowice
3:1
LKS Kobierzycko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
1:2
RKS Rychłocice
Ostrowia Ostrówek
1:0
LKS Kobierzycko
LZS Rębieskie
1:2
Inter Sieradz-Woźniki
UKS Ustków
3:4
Hetman Rusiec
Unia Męka Sieradz
2:1
LKS Kalinowa
LKS Pyszków
2:3
Rokita Rokitnica
UKS Sokół Goszczanów
5:2
LGKS Charłupia Mała
GKS Sędziejowice
2:2
GKS Pisia Zygry
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Rusiec
5:1
LKS Pyszków
GKS Pisia Zygry
1:1
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
2:1
LKS Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała
4:2
LZS Rębieskie
Inter Sieradz-Woźniki
7:2
Unia Męka Sieradz
LKS Kalinowa
0:1
GKS Sędziejowice
LKS Kobierzycko
4:4
RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica
2:3
UKS Sokół Goszczanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rychłocice
7:2
GKS Pisia Zygry
LKS Victoria Szadek
8:0
LKS Kobierzycko
Ostrowia Ostrówek
3:0
LKS Kalinowa
LZS Rębieskie
3:6
Rokita Rokitnica
Unia Męka Sieradz
1:4
LGKS Charłupia Mała
GKS Sędziejowice
2:0
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Pyszków
1:2
UKS Ustków
UKS Sokół Goszczanów
1:2
Hetman Rusiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ustków
0:4
UKS Sokół Goszczanów
Rokita Rokitnica
4:0
Unia Męka Sieradz
LGKS Charłupia Mała
1:6
GKS Sędziejowice
Hetman Rusiec
5:1
LZS Rębieskie
GKS Pisia Zygry
3:0
LKS Kobierzycko
Inter Sieradz-Woźniki
5:2
Ostrowia Ostrówek
LKS Pyszków
1:1
LKS Victoria Szadek
LKS Kalinowa
1:1
RKS Rychłocice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Szadek
6:1
GKS Pisia Zygry
LKS Kobierzycko
0:2
LKS Kalinowa
Ostrowia Ostrówek
0:0
LGKS Charłupia Mała
RKS Rychłocice
3:0
Inter Sieradz-Woźniki
LZS Rębieskie
3:1
UKS Ustków
Unia Męka Sieradz
0:4
Hetman Rusiec
GKS Sędziejowice
3:1
Rokita Rokitnica
UKS Sokół Goszczanów
3:2
LKS Pyszków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
7:1
LKS Kobierzycko
Hetman Rusiec
5:0
GKS Sędziejowice
LKS Kalinowa
2:1
GKS Pisia Zygry
UKS Ustków
5:0
Unia Męka Sieradz
Rokita Rokitnica
0:1
Ostrowia Ostrówek
LGKS Charłupia Mała
3:1
RKS Rychłocice
LKS Pyszków
3:4
LZS Rębieskie
UKS Sokół Goszczanów
2:2
LKS Victoria Szadek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
1:1
Inter Sieradz-Woźniki
RKS Rychłocice
0:5
Rokita Rokitnica
LKS Victoria Szadek
1:3
LKS Kalinowa
LKS Kobierzycko
2:2
LGKS Charłupia Mała
Ostrowia Ostrówek
0:1
Hetman Rusiec
LZS Rębieskie
4:1
UKS Sokół Goszczanów
Unia Męka Sieradz
3:4
LKS Pyszków
GKS Sędziejowice
2:0
UKS Ustków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Sieradz-Woźniki
0:2
LKS Kalinowa
LZS Rębieskie
1:2
LKS Victoria Szadek
UKS Ustków
5:3
Ostrowia Ostrówek
LGKS Charłupia Mała
1:2
GKS Pisia Zygry
Hetman Rusiec
3:1
RKS Rychłocice
LKS Pyszków
3:9
GKS Sędziejowice
UKS Sokół Goszczanów
8:3
Unia Męka Sieradz
Rokita Rokitnica
3:0*
LKS Kobierzycko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
6:0
Rokita Rokitnica
LKS Kalinowa
0:2
LGKS Charłupia Mała
LKS Victoria Szadek
0:2
Inter Sieradz-Woźniki
LKS Kobierzycko
0:6
Hetman Rusiec
Ostrowia Ostrówek
0:6
LKS Pyszków
RKS Rychłocice
4:4
UKS Ustków
Unia Męka Sieradz
3:2
LZS Rębieskie
GKS Sędziejowice
3:1
UKS Sokół Goszczanów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LGKS Charłupia Mała
1:4
Inter Sieradz-Woźniki
Hetman Rusiec
3:0
GKS Pisia Zygry
LKS Pyszków
4:2
RKS Rychłocice
LZS Rębieskie
0:4
GKS Sędziejowice
UKS Sokół Goszczanów
3:0
Ostrowia Ostrówek
UKS Ustków
0:4
LKS Kobierzycko
Rokita Rokitnica
3:2
LKS Kalinowa
Unia Męka Sieradz
2:1
LKS Victoria Szadek
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Pisia Zygry
3:1
UKS Ustków
Inter Sieradz-Woźniki
4:2
Rokita Rokitnica
Ostrowia Ostrówek
0:3
LZS Rębieskie
RKS Rychłocice
2:1
UKS Sokół Goszczanów
LKS Kalinowa
0:7
Hetman Rusiec
LKS Victoria Szadek
3:0
LGKS Charłupia Mała
GKS Sędziejowice
3:1
Unia Męka Sieradz
LKS Kobierzycko
5:1
LKS Pyszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?